Κατηγορίες

Εγγραφείτε στο Newsletter

  • Καταχωρώντας το e-mail σας, μπορείτε να λαμβάνετε ενημερωτικό δελτίο με τα νέα, τις προσφορές και συμβουλές άσκησης
visa

Εταιρείες

ΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ

Η εταιρία bodyworks αναζητά τεχνικό - οδηγό για μόνιμη θέση εργασίας. Ηλικίας 20 εως 30 ετών περίπου, Ελληνικής υπηκοότητας και καταγωγής, κάτοχος ερασιτεχνικού διπλώματος αυτοκίνητου με εμπειρία στην οδήγηση, απολυτήριο λυκείου η κάποιας άλλης δημόσιας ή ιδιωτικής τεχνικής σχολής και απολυτήριο στρατού Ι1.
Απολύτως υγιής, ευγενική εμφάνιση, με λευκό ποινικό μητρώο, καλή φυσική κατάσταση, δύναμη & αντοχή! Να διαθέτει δικό του μέσο για την προσέλευση του στην εργασία, περιοχή Αιγάλεω.
Ώρα προσέλευσης 8:45, αρχή εργασιών 9:00, παύση ωραρίου 17:00, με δυνατότητα υπερωρίας σε καθημερινή βάση αν κριθεί αναγκαίο από τις ανάγκες της εταιρίας! Πενθήμερη εργασία με προ - συμφωνημένη ημέρα ρεπό, δυνατότητα εργασίας και Σάββατο!
Τα καθήκοντα του θα είναι:
Φόρτωση οργάνων γυμναστικής, συμπλήρωση συνοδευτικών εγγράφων, απλη παράδοση σε μεταφορικές εταιρίες η' συνεργαζομενες αθλητικές εταιρίες η' σε οικίες ιδιωτών με ακόλουθη συναρμολόγηση (στήσιμο), είσπραξη αντικαταβολής και επεξήγηση λειτουργίας!
Όσον αφορά την πραγματοποίηση εργασιών service, αυτές θα λαμβάνουν χώρα είτε στον χώρο του πελάτη, είτε στον ειδικά διαμορφωμένο χώρο της εταιρίας στην περιοχή του Π.Φαληρου,ανάλογα με την σοβαρότητα της βλάβης και τις αντικειμενικές δυσκολίες που αντιμετωπίζουμε!
Οι εργασίες που συνήθως εκτελούνται ειναι αλλαγή - αντικατάσταση ρουλεμάν, ιμάντων κίνησης, ταπητων κίνησης και ξύλινων δαπέδων διαδρόμων γυμναστικής και λοιπών οργάνων!
Αντικατάσταση ηλεκτρονικών πλακετών ελενχου ηλεκτρικού  μοτέρ η' επιδιόρθωση τους αν χρειαστεί, πλακετών ελενχου (κονσόλας) αντικατάσταση ηλεκτρικών μοτέρ κίνησης AC η' DC. Έλεγχος - μέτρησης, αντικατάσταση η' κόλληση  καλωδίωσης!
Η πληρωμή γίνεται μέσω λογαριασμού τραπέζης όπως ορίζει η νομοθεσία κάθε αρχή του μήνα χωρίς καθυστερήσεις! Παρέχεται πλήρης ασφάλιση υγείας & συνταξιμων ενσήμων, προβλεπόμενες από τον νόμο ημέρες αδείας, καταβολή δώρων Χριστουγέννων, Πάσχα και επιδόματος καλοκαιρινής άδειας , καθώς και αποζημίωση των ωρών υπερωρίας!

Τα βιογραφικά θα πρέπει να σταλθούν στο service@ bodyworks.gr με συνοδευτική φωτογραφία του ενδιαφερομένου ή με επιστολή στην διεύθυνση: Body Works, Αχιλλέως 121, Π. Φαληρο, ΤΚ. 16573

Θα απαντηθούν όλα τα Email που θα κριθούν ενδιαφέροντα από την εταιρία μας και θα ενημερωθούν οι ενδιαφερόμενοι για ορισμό συνέντευξης. Παρακαλώ  αν είναι δυνατόν να αποφευχθεί η τηλεφωνική επικοινωνία λόγω φόρτου εργασίας!

Επιπλέον προσόντα θα εκτιμηθούν:

1) Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη αθλητική εταιρία

2) Προϋπηρεσία σε τεχνικές θέσεις εργασίας

3) Δίπλωμα τεχνικής σχολής ηλεκτρονικών  ή κάποιας άλλης τεχνικής σχολής

2) Δίπλωμα μοτοσυκλέτας

Καλάθι

(άδειο)

ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Π.ΦΑΛΗΡΟ: 210-9884780

ΑΙΓΑΛΕΩ: 210-5314633

ΚΑΛΛΙΘΕΑ: 210-9571070

ΩΡΑΡΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

ΤΡΙΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ:

09:00-15:00 & 17:00-21:00

ΔΕΥΤΕΡΑ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΣΑΒΒΑΤΟ:

09:00-15:00